Šeimos gydytojų paslaugos

Sergančius šeimos gydytojo konsultacijai priimame tą pačią dieną (skambinti į registratūrą susirgus); Šnipiškių medicinos centre bendras kraujos, šlapimo, C-reaktyvaus baltymo tyrimai gydytojui paskyrus atliekami iš karto, atsakymas gydytojo vertinimui atiduodamas po 5-10 min. EXPRESS DIAGNOSTIKOS tikslas – greitai ir patikimai nustatyti, ar sergate virusinės, ar bakterinės kilmės infekcija ir nedelsiant paskirti reikalingą gydymą. JOKIŲ PAPILDOMŲ PRIEMOKŲ už gydytojų specialistų konsultacijas Šnipiškių medicinos centre draustiems ir su šeimos gydytojo siuntimu (dirbančio Vilniaus mieste).

Gydytojų odontologų paslaugos

BE EILĖS protezuojame dantis vaikams ir suaugusiems; NEMOKAMAS dantų gydymas vaikams ir studentams (dieninių studijų, iki 24 metų amžiaus asmenims) (registruotiems (prirašytiems) Šnipiškių medicinos centre); NEMOKAMAS vaikų ir suaugusiųjų profilaktinis dantų būklės patikrinimas du kartus per metus. Tikslas – pasiūlyti atlikti burnos ertmės profilaktiką, anksti diagnozuoti kariesą.

Reabilitacijos paslaugos

Po fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijos tą pačią dieną Jus užregistruosime paskirtoms procedūroms atlikti pas kineziterapeutą; Fizioterapijos skyrius dirba visą įstaigos darbo laiką – darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 20.00 val.; Individuali (asmeniškai Jums) su kineziterapeuto priežiūra mankšta salėje; Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paskirtas 5 vienos rūšies procedūras kompensuoja ligonių kasa, tame tarpe 5 masažo paslaugas vaikams; Medicininis kineziteipavimas. Kineziterapeutas Paulius Rukšėnas įvertins Jūsų būklę, parinks geriausiai tinkantį kineziteipą, užklijuos ant skaudamos vietos. Jau po keletos valandų pajusite skausmo sumažėjimą.

Mūsų gydytojai

83618335

Atsiliepimai

2900

Prisirašiusių pacientų

10000

Apsilankymų

1450

Protezavimų

39

Darbuotojų skaičius

Apie mus

Šnipiškių medicinos centras yra plačiai atvėręs duris Vilniaus gyventojams nuo 2006 metų. Džiaugiamės, kad mumis vis labiau pasitiki nauji pacientai, bet ir neužmiršta tie, su kuriais kartu augame nuo centro įsikūrimo pradžios.

Susisiekite

Mes Jums būtinai padėsime

Darbo laikas

  • Pirmadienis 8:00 - 20:00 val

  • Antradienis 8:00 - 20:00 val

  • Trečiadienis 8:00 - 20:00 val

  • Ketvirtadienis 8:00 - 20:00 val

  • Penktadienis 8:00 - 20:00 val

  • Šeštadienis poilsio diena

  • Sekmadienis poilsio diena

Nedarbo metu

Šnipiškių medicinos centre prisirašiusiems draustiems pacientams pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos NEMOKAMAI teikiamos:

NEPILNAMEČIAMS PACIENTAMS

Vš.Į. Vilniaus universiteto Santaros klinikos Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje:

I priėmimo-skubios pagalbos poskyryje

Pediatrijos korpusas, Santariškių g. 4, tel. 272 0387

priimami vaikų ligų profilio pacientai

II priėmimo-skubios pagalbos poskyryje

Chirurgijos korpusas, Santariškių g. 7, tel. 272 0556, 8 656 69951

priimami naujagimiai ir vaikų chirurginio profilio pacientai

SUAUGUSIEMS PACIENTAMS

Vš.Į. Centro poliklinikos Budinčiojo gydytojo tarnyboje,

Pylimo g. 3 (centrinis įėjimas), 105 kab. tel. (8 5) 251 4063