Sveikatos patikrinimai

Okulisto patikra

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai vairuotojams

UAB Šnipiškių medicinos centre yra vykdomi profilaktiniai sveikatos patikrinimai šių kategorijų vairuotojams:  AM (mopedų), A1, A2, A, B1 (motociklų), B (automobilių masė ne didesnės nei 3500 kilogramų) ir BE (B kategorijos automobilių su priekaba). Patikrinimai vykdomi tik centre registruotiems pacientams.

Atsižvelgiant į amžių, vairuotojų medicininė pažyma galioja skirtingai. Vairuotojams iki 55 metų amžiaus sveikatą tikrintis reikia kartą per 10 metų, vairuotojams nuo 56 iki 69 metų - kartą per 5 metus, nuo 70 iki 79 metų - kartą per 2 metus, nuo 80 metų - kartą per metus.

Kas yra tikrinama?

Vairuotojų sveikatos tikrinimo tikslas – nustatyti, ar sveikatos būklė atitinka minimalias fizinio ir psichikos tinkamumo normas, kurios yra taikomas asmenims, siekiantiems vairuoti ir vairuojantiems atitinkamos kategorijos motorines transporto priemones. Pažymą išduoda šeimos gydytojas. Atvykstant pas šeimos gydytoją reikia iš anksto užsiregistruoti ir su savimi turėti:

 • Pažymą apie psichikos sveikatos būklę, dėl kurios būtina kreiptis į

ANTAKALNIO PSICHIATRIJOS KONSULTACIJŲ CENTRĄ

adresu Antakalnio g. 84, Vilnius (priešais didžiąją Antakalnio polikliniką, kitoje gatvės pusėje).

Dėl pažymos išdavimo būtina iš anksto registruotis telefonu 8 5 270 98 48 arba 8 676 00121

 • Asmens dokumentą;
 • Vairuotojo pažymėjimą (jei sveikata tikrinama pakartotinai);
 • Prieš sveikatos patikrinimą vairuotojai užpildo ir pasirašo "Vairuotojo garbės deklaraciją", (kurią jam įteiks gydytojas vizito metu). Šios deklaracijos esmė - vairuotojas savo sveikatos būklę įvertina pats, o sveikatai pablogėjus privalo kreiptis į gydytoją.

Šeimos gydytojo apžiūros metu tikrinama rega, klausa, kraujospūdis, širdies tonai, klausomi plaučiai, atliekamas bendras kraujo tyrimas, elektrokardiograma bei spalvų testas. Prireikus gydytoja gali paprašyti atlikti gliukozės, šlapimo ar kompiuterinės perimetrijos tyrimą. Esant indikacijoms konsultuoja gydytojai specialistai.

Atlikus profilaktinį tikrinimą, išduodama Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (forma Nr. 083-1/a). 

Profilaktiniai vairuotojų tikrinimai atliekami tik UAB Šnipiškių medicinos centre registruotiems pacientams.

Apie mus

Šnipiškių medicinos centras yra plačiai atvėręs duris Vilniaus gyventojams nuo 2006 metų. Džiaugiamės, kad mumis vis labiau pasitiki nauji pacientai, bet ir neužmiršta tie, su kuriais kartu augame nuo centro įsikūrimo pradžios.

Susisiekite

Mes Jums būtinai padėsime

Darbo laikas

 • Pirmadienis 8:00 - 20:00 val

 • Antradienis 8:00 - 20:00 val

 • Trečiadienis 8:00 - 20:00 val

 • Ketvirtadienis 8:00 - 20:00 val

 • Penktadienis 8:00 - 20:00 val

 • Šeštadienis poilsio diena

 • Sekmadienis poilsio diena

Nedarbo metu

UAB Šnipiškių medicinos centro nedarbo metu pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos prisirašiusiems centre asmenims teikiamos VšĮ Vilniaus miesto universitetinėje ligoninėje, adresu Antakalnio g.57, Vilniuje. Kreipiantis turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Ligoninės informacijos tel. 852344519, priėmimo skyriaus tel. 852344487.